Yönetim Paneli Mobil Uygulama

E-ticaret sitenizi kolayca yönetin

E-ticaret sitenizin yönetimi mobil uygulama ile çok kolay! Satışlarınızı takip edin, ürün bilgisi güncelleyin, kargo çıkarın ve daha yüzlerce özellik MAZAKA Yönetim Paneli Mobil Uygulamada!

  • Siparişleri Yönetin

    Sipariş sürecini baştan sona kolaylıkla yönetin. Fatura işlemlerini kolayca tamamlayın.

  • Ürün Bilgisi Güncelleyin

    E-ticaret sitenizdeki sınırsız yeteneklerin tamamına yakını mobil uygulamanızda! Tüm veriler anlık olarak senkronize edilir, kopukluk yaşamazsınız.

  • Rapor & İstatistik

    Günlük, haftalık, aylık veya yıllık tüm raporlarınızı kolayca görün, e-ticaret yöneticilerinizin performansını değerlendirin.

Kullanımı çok basit,
sınırsız yeteneğe sahip
e-ticaret alt yapısı

14 gün boyunca ücretsiz deneyin, kredi kartı gerekmez. E-postanızı girerek pazarlama e-postaları almayı kabul etmiş olursunuz.

Her yıl 100B $ değerinde alışveriş Mazaka altyapısı ile sağlanıyor.
E-Ticaret Sitenizi Anlık Takip Edin

Nerede Olursanız Olun
İşinizi Kolaylıkla Yönetin

Seyahatte, toplantıda veya bilgisayara ulaşamayacağınız herhangi bir yerde dahi e-ticaret sitenizi kolayca yönetin. Anlık sesli bildirimlerle gelen siparişleri görün, yönetin, müşteri memnuniyetini artırın!

Ücretsiz Dene
Tüm Raporlara Anında Ulaşın

Veri Odaklı Çalışmanın
Başarısı Kaçınılmazdır!

En çok satılan, en çok trafik alan ürünlerinizi görün. Gün, hafta, ay ve yıl bazında sipariş ve ziyaretçilerinizi takip edin. Kazancınızı her zaman her yerden takip edin. Optimize edin. Geliştirin!

Ücretsiz Dene
Ürünlerinizi yönetin

Ürün Ekle, Ürün Sil, Satışa Aç veya Kapat

Mobil uygulama üzerinden ürünlerinizin temel bilgilerini düzenleyin. İster ürün ekleyin, silin veya satış durumunu kontrol edin. Ani fiyat değişimlerinde zararınızı önleyin.

Ücretsiz Dene