Tekstil Sektörüne Özel

Ürünlerinizi Potansiyel Müşterilerinizin Olduğu Her Yerde Satın

Pazaryerleri, sosyal medya platformları, fiziksel mağazalar, e-ticaret siteniz tüm noktaları tek panelden yönetin, müşterilerinize her yerden ulaşın. Omni-channel çözümlerle hedef kitlenizin ihtiyacına yönelik özel pazarlama stratejileri geliştirin.

 

Giyim sektöründe çığır açan markalar, e-ticarette MAZAKA’ya güveniyor! Özel çözümlerle satışlarınızı artırıyor. Siz de referanslarımız arasında yerinizi alın.

Çift Yönlü Entegrasyon

Pazaryerlerinde Tek Tıkla Satışa Başlayın

Tüm ürünlerinizi farklı pazaryerlerinde ayrı ayrı yönetin, siparişleri toplayın, kargolarınızı gönderin. Vakit alıcı işlemleri sistem otomatik olarak gerçekleştirsin siz sadece pazarlamaya odaklanın. Yurt içi ve yurt dışı pazaryeri entegrasyonlarıyla satışlarınızı artırmak çok kolay!

Ücretsiz Dene

Muhasebe ERP Entegrasyonu

Muhasebenizi Tutun, Stokları Kontrol Edin, Zararı Önleyin!

Kullandığınız ön muhasebe yazılımı veya ERP ile entegrasyon sayesinde stoklarınızı sürekli güncel tutun. Gelen siparişleri kolayca faturalandırın, zamandan tasarruf edin. İstediğiniz zamana ayarlanan güncelleme işlemiyle tüm satış noktalarını kolayca kontrol edin.

Ücretsiz Dene

Ürünlere Video Ekleyin

Ürün Görsellerine Ek Ürün Videosu ile Satışı Destekleyin

Ürünlerinizin kalitesini tam olarak yansıtın, manken üzerinde sergileyin, ziyaretçilerin dikkatini çekin! Sınırsız görsel ve video ekleme özelliği MAZAKA e-ticaret altyapısında tüm kullanıcılar için açıktır.

Ücretsiz Dene

Ürün Etiketleri

Yeni, İndirim veya Ücretsiz Kargo İstediğiniz Etiketi Ekleyin

Ürünlerinize istediğiniz etiketleri ekleyebilir ve bu etiketlere bağlı kampanyalar hazırlayabilirsiniz. Ürün kartında, ürün detay sayfasında görünen etiketler sayesinde öne çıkarmak istediğiniz ürünü ziyaretçilere anında gösterebilirsiniz.

Ücretsiz Dene

Kombin Ürünler

Çapraz Satış Kuralları Belirleyin, Ürünleri Birbiri ile Kombinleyin

Sepet tutarını artırmak için ürünlerinize kombin tavsiyeleri ekleyin. Pantolon alana gömlek, tişört alana şort kombinleriyle ürün önerilerinde bulunun, satışlarınızı artırın.

Ücretsiz Dene

Bildirim Butonları

Fiyatı Düşünce Haber Ver, İndirim Listeme Ekle, Favorilere Ekle

Potansiyel müşterilerinize daha sonradan ulaşabileceğiniz bildirim butonları ekleyin. Listelere eklenen ürünler için kampanyalar oluşturarak, indirim yaparak yeniden ürünü akıllara getirin ve satış için harekete geçirin.

Ücretsiz Dene