Sıkça Sorulan Sorular

%99 Müşteri Memnuniyeti

Sıkça sorulan sorular arasında araştırma yaparak siz de hızlıca bilgiye ulaşabilirsiniz. İsterseniz hemen canlı destek ile bize ulaşın.

Canlı Destek

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret altyapısı Mazaka’dır. Kullanımı basit, sınırsız yeteneklere sahip e-ticaret altyapısı olan Mazaka ile hemen e-ticarete başlayın. Tüm arama motorlarına tam uyumlu altyapısı ile kısa zamanda e-ticarette başarıya ulaşın. Diğer e-ticaret altyapılarından farklı olarak her modülün derin özellikleriyle tanışmak için bize ulaşın.
E-ticaret altyapısı tercih ederken dikkat edilmesi gereken iki önemli madde: ilki ortak yeteneklerdir. Bunlar SEO uyumluluğu, website hızı ve yetenekleri. İkinci büyük özellik ise sektörünüze özel ihtiyaç duymuş olduğunuz özelleştirilebilir yetenekler ve size 7/24 destek sağlayan bir firma olmasına dikkat etmelisiniz.
Mazaka olarak e-ticaret faaliyetlerinize başlamanız için gerekli olan tüm resmi süreçlerde size iş ortaklarımızla destek sağlıyoruz. E-ticarete ilk başlayanlar için önemli olan kargo, ödeme alma yöntemlerinde en avantajlı teklifleri sunuyor ve böylece ürünlerinizin veya hizmetlerinizin müşterilerinize ulaşması için gerekli olan altyapı – business model - tasarım süreçlerinde yanınızdayız.
Öncelikle yurt dışı pazaryeri veya web sitesi için hedef pazar belirlenmelidir. Hedefinizi belirledikten sonra lojistik süreçler ve ödeme yöntemlerinde doğru çözümleri edinmelisiniz. Göndereceğiniz ürünlerin brüt ağırlığı 300 kilogramdan az ve değerli 15.000 euro’yu aşmıyorsa mikro ihracat kapsamında çok daha kolay e-ihracat yapabilirsiniz. Ayrıca devlet teşviklerinden faydalanarak maliyetlerinizi düşürebilir, reklam harcamalarından tasarruf edebilirsiniz.
İstediğiniz banka veya aracı ödeme kuruluşu ile iletişime geçerek e-ticaret sitenizin bilgilerini iletin. Başvurunuza ithafen size atanan müşteri temsilcinizin soracağı tüm sorular için Mazaka Destek ile iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’de 20’den fazla banka ve bilinen ödeme kuruluşlarının entegrasyonu mevcut Mazaka e-ticaret altyapısında sadece kopyala-yapıştır işlemi ile sanal POS’unuzu aktif edebilir, ödeme almaya başlayabilirsiniz.
İstediğiniz pazaryerinde mağaza kurulumunu yaptıktan sonra Mazaka e-ticaret altyapısından tüm ürünlerinizi anında pazaryerlerine gönderebilirsiniz. Muhasebe yazılımı entegrasyonu ile stoklarınızı anlık olarak takip ettirebilir ve fatura işlemlerinizi otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Hala bir e-ticaret siteniz yoksa hemen iletişime geçin.
Mazaka e-ticaret sitenizde bulunan ürünleri sosyal medya mağazalarınızda kolayca satışa açabilirsiniz. Sosyal medya hesabınızdan edindiğiniz kodu Mazaka e-ticaret sitenizin paneline yapıştırdıktan sonra ürünlerinizin aktarımı otomatik olarak başlayacaktır. Stok, fiyat, resim, indirim vb. özellikler anlık olarak güncellenmeye devam edecektir.
Mazaka e-ticaret paketlerinde tüm işletme ölçeklerine uygun fiyatta paket seçeneği bulunmaktadır. Yerel işletmeden, holdinglere tüm ihtiyaçlara yönelik özelleştirilmiş e-ticaret paketlerinde bütçenize uygun paketi seçip hemen e-ticarete başlayabilirsiniz.
Mazaka e-ticaret altyapısı yurt içindeki ve yurt dışındaki pazaryerleriyle entegre çalışabilir. Ürünleri pazaryerlerine satışa açabilir, siparişlerinizi Mazaka e-ticaret panelinde listeleyebilirsiniz. Stoklarınızı anlık olarak takip ettirebilirsiniz.
Mazaka e-ticaret altyapısında mevcut e-fatura ve e-arşiv entegrasyonlarıyla tüm fatura düzenlemelerini otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Vakit alıcı tüm işlemleri kolaylaştıran Mazaka e-ticaret altyapısıyla tüm enerjinizi satışlarınızı artırmaya harcayabilirsiniz.
Mazaka e-ticaret altyapısı muhasebe/ERP programlarıyla tam entegre çalışır. Depo, stok, ürün, sipariş, fatura, müşteri vb. verilerin çift yönlü olarak aktarılmasıyla tüm dijital süreçlerinizi otomatize edecek kolaylıklar Mazaka e-ticaret paketlerinde sizleri bekliyor