Mobilya Sektörüne Özel

İşinizi Dijitale Eksiksiz Aktarmanız İçin Uçtan Uca Çözümler

Mobilya sektörünün tüm dinamiklerini içeren MAZAKA e-ticaret altyapısını kullanın, ister B2B isterseniz B2C olarak online işlemlerle satışlarınızı artırın. İsterseniz e-ihracat ile tüm dünyaya ürünlerinizi satışa açın. Mobilya sektörüne özel e-ticaret çözümlerini hemen inceleyin.

Kullanımı basit, sınırsız yeteneklere sahip e-ticaret altyapısı MAZAKA’ya güvenen değerli mobilya markalarının sayısı her geçen gün artıyor.

Modüler Ürün Satışı

Takım Satış Modülü

Ürünlerinizi takım halinde satışa sunun, kullanıcılar takımları istediği gibi oluştursun. Varsayılan grup adetleri sizin tarafınızdan belirlendikten sonra takım içindeki ürünleri kullanıcılar ister artırsın ister çıkartsın.

Ücretsiz Dene

Kullanıcıları Ürüne Hızlıca ulaştırın

Sınırsız İlişkili Filtre Özelliği

Ürünlerinizin özelliklerini belirleyin, birbiriyle ilişkilendirin, kullanıcıları ürünlerinize hızlıca ulaştırın ve satışlarınızı artırın. Oturum konforu, kumaş dokusu, renk seçenekleri gibi filtreleme seçeneklerini birbiriyle ilişkilendirebilirsiniz. Kullanıcıların hayalindeki ürüne ulaşmasına yardımcı olun.

Teslimat Süresini Kısaltın

Depo Entegrasyonu

Tüm bayilerinizi depo olarak ekleyin, stokları ayrı ayrı yönetin ve müşterilerinize teslimat süresini kısaltın. Kısa süreli teslimat ile müşteri memnuniyetinizi arttırabilir, artan nakliye masraflarından korunabilirsiniz.

Artırılmış Gerçeklik

AR/VR ile Online Deneme

Müşterileriniz ürünleri AR/VR teknolojileriyle anında evinde denesin, karar versin, satın alsın. Metaverse dünyasına şimdiden adımınızı atın, ürünlerinizin 3 boyutlu tasarımlarını yükleyin, online deneyimleri sonuna kadar yaşatın.

İçerik pazarlama

Blog Yazıları ile Trafiğinizi Artırın

SEO’ya tam uyumlu e-ticaret altyapısı MAZAKA ile oluşturacağınız blog içerikleri arama motorları tarafından kısa sürede fark edilir. Mobilya sektörü özelinde dekorasyon, renk uyumu, kumaş seçimi gibi konulara ilişkin hazırladığınız içeriklerle internet sitenize trafik çekin, yeniden hedefleyin, satışları artırın.

İlişkili Ürün

Konseptleri Birbirine İlişkilendirin

Bir konseptin tarzını beğenen potansiyel müşterilerinize hemen aynı konseptten olan diğer ürünlerinizi sunun. Koltuk takımına ek olarak yemek odası takımı veya TV ünitesi de önerin, sepet toplamını artırın.

Parçalı Ödeme

Tek Ödeme Yöntemi Seçmek Zorunluluğu Yok

Ziyaretçilerinize ödeme esnekliği sunmak, satışlarınızı artıracaktır. İster yarısını kredi kartı yarısını havale yapsınlar, isterlerse de sadece bir kısmını bir kredi kartından geriye kalan kısmını başka banka kartından çektirsinler. E-ticarette özgürlüğü yaşatın!

Çok Al Az Öde

Dinamik Birim Fiyatı Özelliği

Müşterilerinize çok aldıkça daha çok kazanacakları sistemi sunun, satış adetlerinizi artırın. Satın alınacak adetleri arttıkça ürününüzün birim fiyatında istediğiniz gibi indirim yapabilir, müşterilerinize kazançlarını anlık olarak gösterebilirsiniz.

Gelişmiş Varyant Özelliği

Bir Ana Ürüne Sınırsız
Alt Ürün Ekleyin

Tek tıkla oluşturabileceğiniz sınırsız kombinasyona sahip alt varyant ürünlere istediğiniz fiyat, görsel, indirim, ürün adı ekleyebilirsiniz. Tüm varyantlar farklı bir ürün olarak tutulur, özgürce verileri özelleştirebilirsiniz. Varyant seçeneklerini birbiriyle ilişkilendirin, istediğiniz gibi seçim yöntemi belirleyin!

Resimli Yorum Özelliği

E-ticarette Satışın En Önemli Kriteri: Yorumlar

Tüm müşterilerinizden yorum yapmalarını isteyin, karşılığında onlara puan tanımlayın. Metin yorumuna ayrı resimli yorumlara ayrı puanlar vererek müşterilerinizi teşvik edin. Yorumlar siz onaylamadan görünmez!

Ürün Etiketleme Özelliği

Tek Bir Ürünü Değil Tüm Ortamı Satın

Anasayfanıza eklediğiniz bir banner üzerinde ürün etiketlemesi yapabilir, ortamda bulunan tüm ürünleri ayrı ayrı veya takım halinde satışa sunabilirsiniz. Tüm sektörlerde kullanıcıyı etkileyen ortam görselleri üzerine noktalar yerleştirerek ürünleri etiketleyin, satışa yönlendirin, dönüşümü artırın!