Entegrasyonlar

Muhasebe/ERP Yazılımları

E-ticaret sitenize entegre edilen ticari yazılımlarla, iş yükünüzü azaltın. Tüm ürünlerinizi tek tıkla sitenize yükleyin ve tüm siparişleri anında faturalandırın.

Otomatik Ürün Aktarımı

E-ticaret Sitenizi Kurarken Zamanı Verimli Kullanın

Ürünlerinize ait tüm bilgileri ERP/Muhasebe yazılımınızdan e-ticaret sitenize kolayca aktarabilirsiniz. Böylelikle kurulum aşamalarını hızlandırabilir hemen satışa başlayabilirsiniz. MAZAKA E-ticaret Altyapısı ile hazırlanan internet sitelerinize ürünlerinizin kodu, adı, resmi, özellikleri, açıklamaları gibi birçok bilgiyi otomatik aktarabilirsiniz.

Ücretsiz Dene

Depo Bazlı Stok Takibi

Tüm Ürünlerin Depo Bazlı Stok Takibi Kolayca Yapın

Tüm depolarınızda bulunan ürünlerinizi ayrı ayrı stoklar halinde e-ticaret sitenizde listeleyebilirsiniz. Fiziksel mağaza veya farklı satış kanallarından gelen siparişler sonrasında tüm noktalarda ürün stoğunuzu ortak olarak takip edebilirsiniz. MAZAKA Sipariş Yönetim Sistemi ile gelen siparişlerinizi istediğiniz depolara yönlendirebilir lojistik maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Otomatik Faturalandırma

Siparişlerinizi Aktarın, Otomatik Faturalandırın ve Vakitten Tasarruf Edin

Çift yönlü entegrasyon sayesinde gelen siparişleri ERP/Muhasebe yazılımınıza aktarın ve faturalandırma işlemi otomatik olarak yapılsın. Zaman alan muhasebe işlemlerini otomatize ederek zamandan tasarruf edin, sevdiklerinize daha çok zaman ayırın.

Kullanımı çok basit,
sınırsız yeteneğe sahip
e-ticaret alt yapısı

14 gün boyunca ücretsiz deneyin, kredi kartı gerekmez. E-postanızı girerek pazarlama e-postaları almayı kabul etmiş olursunuz.

Her yıl 100B $ değerinde alışveriş Mazaka altyapısı ile sağlanıyor.