Entegrasyonlar

Ödeme Sistemi Entegrasyonları

E-ticaret sitenizden ödeme almaya başlamak çok kolay! Sadece birkaç adımda sanal POS kurulumunuzu yapın ve satışa başlayın. Türkiye’deki tüm bankalar ve bilinen aracı ödeme kuruluşlarını hemen entegre edebilir, ödeme almaya başlayabilirsiniz. Yurt dışı ödeme çözümleri ile e-ihracatta kolayca ödeme alın.

Uygun Komisyon Oranları

MAZAKA E-ticaret Altyapısını Kullananlara Özel Düşük Komisyon Oranları

İş ortaklığı kapsamında uygun komisyon oranlarından faydalanın, kârınızı artırın. Tek bir ödeme kuruluşu entegrasyonu ile tüm kartlara taksit imkanı sunun, düşük komisyon oranlarıyla tasarrufunuzu katlayın.

Ücretsiz Dene

Sınırsız Ödeme Sistemi

İstediğiniz Kadar Ödeme Sistemini Entegre Edin, Özel Kurallar Belirleyin

Bir adet varsayılan ödeme yöntemi belirleyerek ekstra istediğiniz kadar ödeme sistemini aktif edebilirsiniz. Kartları otomatik olarak ilgili bankaya yönlendiren MAZAKA E-ticaret Altyapısı, özel kurallarla yönlendirme yapmanıza olanak sağlar. Kullanımı basit, sınırsız yetenekler sadece MAZAKA’da!

Yurt Dışı Ödeme Entegrasyonları

Tüm Dünyadan Kolayca Ödeme Alın

E-ihracat sitenizden ödeme almak çok kolay! Hedef kitlenizin en çok kullandığı ödeme sistemini kolayca kurun, tüm para birimleriyle ödemeler alın. Hızlı ve güvenli kredi kartıyla ödeme işlemleri kullanımı basit, sınırsız yeteneklere sahip e-ticaret altyapısı MAZAKA’da!

Ücretsiz Dene
Kullanımı çok basit,
sınırsız yeteneğe sahip
e-ticaret alt yapısı

14 gün boyunca ücretsiz deneyin, kredi kartı gerekmez. E-postanızı girerek pazarlama e-postaları almayı kabul etmiş olursunuz.

Her yıl 100B $ değerinde alışveriş Mazaka altyapısı ile sağlanıyor.