E-Tahsilat Sistemi Mobil Uygulama

E-tahsilat Mobil Uygulama (MAZAKAPay)

Fiziksel POS taşımayı bırakın! E-tahsilat Mobil Uygulama sayesinde her an her yerde müşterilerinizden ödeme alın. Nakit akış düzensizliğini büyük ölçüde gideren E-tahsilat Sistemi şimdi mobil cihazlarda!

  • Hızlı Ödeme Alın

    Sahadaki müşteri temsilcisi için bir kullanıcı oluşturun, müşteri ziyareti esnasında kolayca ödeme alma deneyimine ulaşsın.

  • Müşteri Oluşturun

    Yeni bayi veya müşteri kaydını mobil cihazınızdan hızlıca yapın, potansiyel siparişleri kaçırmayın!

  • Rapor & İstatistik

    Günlük, haftalık, aylık veya yıllık tüm raporlarınızı kolayca görün, e-ticaret yöneticilerinizin performansını değerlendirin.

Easy to use,
Unlimited capability
E-commerce infrastructure

14 gün boyunca ücretsiz deneyin, kredi kartı gerekmez. E-postanızı girerek pazarlama e-postaları almayı kabul etmiş olursunuz.

Her yıl 100B $ değerinde alışveriş Mazaka altyapısı ile sağlanıyor.
Düşük Komisyon Oranı

İş Ortaklarımızdan Uygun Komisyon
Oranları Alarak Kârınızı Artırın

Diğer ödeme kuruluşlarına göre daha uygun komisyon oranlarıyla kesintileri %25 azaltın! Ertesi gün ödeme seçeneğiyle tüm tahsilatlarınızı anında kendi hesabınıza aktarın.

Sanal POS Entegrasyonu Çok Kolay

E-tahsilat Sistemine Kopyala-Yapıştır ile Entegre Ettiğiniz Sanal POSu Anında Kullanın

Mevcut E-tahsilat Sistemi ile tam senkronize çalışan MAZAKAPay, her an her dakika ödeme almanızı sağlar. İstediğiniz sanal POSu hızlıca entegre edebilir istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Hızlı Ödeme Alın veya Borç Oluşturup Link Gönderin

Bayi veya Müşterinizden Tahsilat Yapma Adımlarını Kolaylaştırın

Her an her yerde kredi kartı ile tahsilat yapabilme özgürlüğüne ulaşın! Kullanıcılardan anlık ödeme alabilir veya kullanıcıya özel borç oluşturarak linki istediğiniz kanaldan gönderebilirsiniz.

Taksit Seçeneklerini Özelleştirin

Sanal POS’ta İstediğiniz Gibi Taksit Seçenekleri Sunun

Ödeme kolaylığı sunarak tahsilatlarınızı kolaylaştırın. İstediğiniz kadar bireysel kart veya ticari kart özelinde taksit seçeneği sunabilirsiniz. Ek komisyon tutarı ve görünen başlığını özgürce yönetebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

E-tahsilat mobil uygulamamız, kullanıcılara faturalarını görüntüleme, ödeme yapma, ödeme hatırlatmalarını ayarlama ve ödeme geçmişini görüntüleme gibi temel fonksiyonları sunar.
Elbette, uygulamamız güvenlik açısından endüstri standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Veriler şifrelenir, kimlik doğrulama yöntemleri kullanılır ve güvenlik duvarlarıyla korunur.
Hayır, uygulama kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kullanıcılar kolayca faturalarını görüntüleyebilir, ödeme yapabilir ve bildirimleri ayarlayabilirler. Teknik bilgiye ihtiyaç duyulmaz.
Uygulama çeşitli ödeme yöntemlerini destekler, bu yöntemler arasında kredi kartları, banka kartları ve diğer dijital ödeme yöntemleri bulunmaktadır.
Kullanıcılar, uygulama içerisindeki yardım bölümünü kullanarak sıkça sorulan sorulara erişebilirler. Ayrıca, müşteri destek ekibimize telefon veya e-posta yoluyla ulaşarak sorularını çözebilir veya yardım alabilirler.