Entegrasyonlar

Yurt Dışı Pazaryerleri Entegrasyonu

Kolayca e-ihracat süreçlerinizi başlatın, kazancınızı dövize çevirin. Mikro ihracat kapsamında prosedürlerle uğraşmadan yurt dışında satışa başlayın. Pazaryerlerinde satışa açtığınız ürünlerin lojistik süreçleri için fulfillment hizmetlerinden kolayca faydalanın.

Fulfillment Yönetimi

Ürünlerinizi Yurt Dışı Depolarında Tutun, Lojistik Maliyetleri Düşürün

En çok sipariş aldığınız lokasyonlarda uygun depo kiralama ve kargo hizmeti ile tüm dünyadan gelen siparişleri son kullanıcıların kapısına kadar kolayca gönderin. Kısa zamanda teslimat seçenekleri sunarak küresel rakiplerinizin önüne geçin, satışlarınızı artırın.

Ücretsiz Dene

E-ihracat Danışmanlığı

Global Pazarda Yerinizi Hemen Alın, Kazancınızı Artırın

Ürünlerinizi satışa açacağınız ülkelerde pazar araştırması, şirket kurulumu, uygun pazaryeri seçimi, hedef kitle analizi vb. tüm konularda MAZAKA ve iş ortakları yanınızda! Ülkesine döviz kazandıran başarılı şirketlerden biri olmak için hemen iletişime geçin.

Teşvik ve Hibe Danışmanlığı

E-ihracat Yatırımları İçin Devlet Teşvikleri ve Hibelerinden Faydalanın

Günümüzde e-ihracat yapan şirketlerin büyük bir çoğunluğu devlet tarafından sağlanan teşviklerle büyümesini hızlandırıyor. Reklam Desteği, Ara Depo ve Kargo Desteği, Komisyon Desteği, E-ticaret Paydaşlarından Alınan Hizmet Desteği gibi birçok alanda alabileceğiniz teşvikler için MAZAKA ve iş ortakları yanınızda!

Kullanımı çok basit,
sınırsız yeteneğe sahip
e-ticaret alt yapısı

14 gün boyunca ücretsiz deneyin, kredi kartı gerekmez. E-postanızı girerek pazarlama e-postaları almayı kabul etmiş olursunuz.

Her yıl 100B $ değerinde alışveriş Mazaka altyapısı ile sağlanıyor.