Otomotiv Sektörüne Özel

Yüksek Performanslı E-ticaret Deneyimi ile Hemen Tanışın!

Sizi sektör rakiplerinizin önüne taşıyacak e-ticaret çözümleriyle şimdi tanışın. Rekabette üstünlüğü yakalayın! Kullanımı basit, sınırsız yeteneklere sahip e-ticaret altyapısı MAZAKA’da gelişmiş arama özelleştirme, özel katalog yönetimi, sınırsız özellik ilişkilendirilmesi gibi yüzlerce özellik e-ticaret başarınız için hazır.

Sektör liderlerinin e-ticaret altyapısı tercihi MAZAKA! Hemen siz de başarılı referanslarımız arasına katılın, rakiplerinizi eleyin, satışlarınızı artırın. Özel çözümlerle güçlü rekabet imkanı yakalayın.

Sınırsız Özellik İlişkilendirmesi

Kullanıcılar Araç Bilgisini Girsin, Uyumlu Ürünleri Anında Listeletin

Ürünlerinize ait özellikleri birbiri ile ilişkilendirin, kullanıcıların ürüne ulaşmasını çok kolaylaştırın! Araç markasını, modelini, üretim yılını ve yakıt tipini seçen kullanıcılar için uyumlu ürünleri anında gösterin. Ürünlere uyumlu araçları özellik olarak girmeniz yeterli!

Ücretsiz Dene

Özel Katalog Yönetimi

Headless Commerce Mimari ile Ürünlerinizi İstediğiniz Gibi Yönetin

Veritabanlarınızdan gelen ürün bilgilerini MAZAKA üzerinde fiyatlandırın ve satışa sunun. İster B2B isterseniz B2C olarak satışa sunacağınız ürünlerinizi istediğiniz kanalda istediğiniz fiyatta satın. Özel katalog yönetimi ile online satışta daha fazla kâr edin.

Ücretsiz Dene

Rol Yönetimi

Her Müşteri Aynı Değildir, Sadakati Ödüllendirin

Geleneksel ticarette sadık müşterileri koruduğunuz gibi e-ticarette de koruyun. Roller oluşturun, müşterileri bu roller altında toplayarak farklı fiyat, ürün, kategori, indirimler sunun. Kendi sadakat programınızı kendiniz oluşturun. Kampanyalarınızı tüm müşteri gruplarına göre ayrı ayrı yönetin.

Ücretsiz Dene

Özel Arayüz Tasarımı

Otomotiv Sektörüne Özel Arayüz Tasarımı

Özenle hazırlanmış size özel arayüz tasarımlarıyla marka çizginizi online ortamda da yansıtın! Hedef kitlenizin hızlı ve kolayca alışveriş yapacağı şekilde kurgulanan özel arayüz tasarımı ile tüm kullanıcıların satın almasını sağlayın. MAZAKA’nın deneyimli UI/UX tasarımcıları tarafından hazırlanan referanslarımıza göz atın!

Ücretsiz Dene

Sınırsız Kod Yönetimi

Ürünlerinize İstediğiniz Kadar Kod Bilgisi Girin, Hızlıca Listelensin

Sektöre hakim kullanıcıların internet sitenizde yapacağı aramalarda istediği OEM, SKU veya barkodu yazdığında karşısına tam doğru ürünü çıkarın. Üstelik bu kodları girerken herhangi bir sınırınız bulunmuyor.

Ücretsiz Dene

Gelişmiş Arama Özelleştirme

E-ticaret Sitenizdeki Arama Motorunu Özelleştirin

Hedef kitlenizin en çok arama yaptığı kelimeleri öğrenin, arama motorunu özelleştirin. Ürünlerin hangi verilerinde arama yapmasını istiyorsanız o verileri girin. İster kelimeleri ayrı ayrı isterseniz bütün halinde aratmalarda ürünlerinizi listeleyin. Gelişmiş özelleştirme çözümleri kullanımı basit, sınırsız yeteneklere sahip e-ticaret altyapısı MAZAKA’da!

Ücretsiz Dene