Hakkımızda

Biz

2012 yılında kurulmuş yeni nesil e-ticaret çözümleri sunan global bir yazılım şirketiyiz!

12 yılı aşkın üretim ve perakende sektörü tecrübemizle, 2015 yılından itibaren sadece e-ticaret çözümlerine odaklanmış bugün 40’ı aşkın deneyimli ekibimizle e-ticaret çözümlerimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Amacımız en basit, en yetenekli, çok kanallı ve bulut tabanlı esnek e-ticaret altyapısını oluşturmaktır. Şirketimiz tüm değerleriyle bu alana kendini adamıştır.

2015 yılında geliştirmeye başladığımız e-ticaret çözümlerimizi kullanan işletmelerin oluşturduğu yıllık toplam e-ticaret hacmi 130 milyon doları aştı.

Mazaka Commerce Engine

Mobile First Approach
Mobile App
E-Commerce
Digital First Branding
In Store Interactive Screen
Design System

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Müşteri odaklı yaklaşımımızın temelinde, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları çözümleri özverili bir şekilde sunmak, optimum çözüm maaliyet dengesini sağlamak ve yazılım alanındaki sürekliliği güvence altına almak için kararlı bir çaba harcamak bulunmaktadır.

En Yetenekli E-Ticaret Altyapısı

Kullanımı basit, sınırsız yeteneklere sahip e-ticaret altyapısı Mazaka, bugün perakende sektöründeki uzun yılların deneyimi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz en doğru modüllere sahip. Farklı sektörlerdeki referanslarımızla yatayda ve dikeyde modüllerimizi kullanarak işinizi büyütün.

Her Gün Bir Fark Yarat

Tüm ekibimizle elimizden gelenin en iyisi için çalışıyoruz. Optimum ve en faydalı çözüme odaklanıyoruz. Yeteneklerimiz, tutkumuz ve sıkı çalışma motivasyonumuzla yüksek verimlilik için çalışıyoruz. Dürüst, şeffaf ve ezber bozan ticaretten yanayız. İşbirliklerimiz ve tüm ekibimizle müşterilerimizin daha fazla satış yapabilmesine odaklanıyoruz.

En Büyük Değerimiz Ekibiz

Mazaka harika bireylerden oluşur, ancak yalnızca ekip çalışmasıyla mükemmelliğe ulaşırız. Eşit parça alçak gönüllülük ve hırsla birlikte çalışarak müşterilerimize yardım etmeye kararlıyız.

Başvuru: job@mazakayazilim.com

Head Office

Ağaoğlu Maslak 1453 , C B No:2 Maslak / İSTANBUL

0352 228 02 08

AR-GE Merkezi

Erciyes Teknopark Tekno-5 Melikgazi / KAYSERİ

0352 228 02 08
  • Anlık Bildirimler

    Tüm duyurularınızı tek tıkla tüm müşterilerinize bildirim olarak gönderin. Kampanyalarınıza katılımı artırın.

  • Tam Senkronize

    E-ticaret sitenizdeki sınırsız yeteneklerin tamamına yakını mobil uygulamanızda! Tüm veriler anlık olarak senkronize edilir, kopukluk yaşamazsınız.

  • Özel Arayüz Tasarımı

    Özenle hazırlanan arayüz tasarımı e-ticaret sitenizle uyumlu, hızlı ve güvenilir olacaktır. Markanızın çizgilerini her yerde tam yansıtın!