E-ticaret Mobil uygulama

Native mobil uygulama İle Satışları Artırın

Bayilerinizle tüm ilişkilerinizi kuvvetlendirin, siparişleri ve ödemeleri otomatize edin,istediğiniz bayinize özel teklifler sunun.

  • Anlık Bildirimler

    Tüm duyurularınızı tek tıkla tüm müşterilerinize bildirim olarak gönderin. Kampanyalarınıza katılımı artırın.

  • Tam Senkronize

    E-ticaret sitenizdeki sınırsız yeteneklerin tamamına yakını mobil uygulamanızda! Tüm veriler anlık olarak senkronize edilir, kopukluk yaşamazsınız.

  • Özel Arayüz Tasarımı

    Özenle hazırlanan arayüz tasarımı e-ticaret sitenizle uyumlu, hızlı ve güvenilir olacaktır. Markanızın çizgilerini her yerde tam yansıtın!

Kullanımı çok basit,
sınırsız yeteneğe sahip
e-ticaret alt yapısı

14 gün boyunca ücretsiz deneyin, kredi kartı gerekmez. E-postanızı girerek pazarlama e-postaları almayı kabul etmiş olursunuz.

Her yıl 100B $ değerinde alışveriş Mazaka altyapısı ile sağlanıyor.
Kolaylaştırın, Satışları Artırın

Müşterileriniz Ürünlere Hızlı Ulaşsın, Hemen Sipariş Versin

Yüksek performanslı MAZAKA E-ticaret Mobil Uygulama ile satışlarınızı artırmak çok kolay! 7 gün 24 saat mobil cihazlardan kolayca ürünlerinize ulaşabilen kullanıcıların satın alma eğilimi daha fazla olacaktır.

Ücretsiz Dene
Anlık Bildirimleri

Kampanyalarınızı Anında Tüm Müşterilere Duyurun

Anlık bildirimlerle kampanya, indirim, yeni ürün vb. duyuruları tüm müşterilerinize gönderin, satışlarınızı artırın. Sürekli bağlantıda kaldığınız sadık müşterilerinizi özel kampanyalarla ödüllendirin.

E-Ticaret / E-İhracat Çözümleri

Çoklu Para Birimi ve Çoklu Dil Seçeneği

Mevcut siteniz ile tam senkronize olan mobil uygulamanızda çoklu para birimi ve çoklu dil seçenekleri aktiftir. Şirketinizi global pazara açın, çoklu dil seçenekleriyle tüm dünyaya ulaşın!

Yüksek hız & Performans

iOS ve Android Özel Yazılım Dili ile Hazırlanan Mobil Uygulamalar

Native mobil uygulamalar, kullanımı hızlı ve kolay olarak hazırlanmaktadır. Müşterilerinizin tüm işlemlerinde akıcı bir görünüme sahip mobil uygulamalar yüksek performans ile satışlarınızı artırmak için hazır!

Sıkça Sorulan Sorular

MAZAKA, iOS (iPhone/iPad) ve Android platformları için mobil uygulama geliştirme hizmeti sunmaktadır. Bu şekilde müşterilerinizin hem iOS hem de Android cihazlarda sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlıyoruz. 
İhtiyaç analizi yaparak müşterilerimizin gereksinimlerini ve hedeflerini anlamak için detaylı bir analiz yapıyoruz. Kullanıcı dostu ve görsel açıdan çekici bir tasarım oluşturuyoruz. İleri düzeydeki yazılım becerilerimizi kullanarak uygulamanın işlevselliğini ve performansını sağlıyoruz. Uygulamayı çeşitli senaryolarla test ediyor ve böylelikle kullanıcı deneyimini optimize ediyoruz. Uygulamayı, uygun uygulama mağazalarında (App Store, Google Play) yayınlıyor ve gerektiğinde güncellemeleri sağlıyoruz.
Müşteri katılımı bizim için önemli bir bileşendir. Mobil uygulama geliştirme sürecinde sizinle yakın işbirliği içinde çalışırız. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamak için başlangıçta kapsamlı bir ihtiyaç analizi yaparız.
Mobil uygulama geliştirme sürecinde genellikle Java ve Kotlin (Android) ile Swift ve Objective-C (iOS) programlama dillerini kullanıyoruz. Bu diller, ilgili platformların özelliklerini ve gereksinimlerini karşılamak için yaygın olarak tercih edilen dillerdir.

Müşterilerimizin mobil uygulamayı entegre etmeleri oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip ederek entegrasyon sürecini tamamlayabilirler. Gerekli verilerin ve API erişim bilgilerinin sağlanması için işbirliği yapılıyor. Uygulama için uygun tasarım ve arayüzler oluşturuluyor ve entegrasyon süreci başlatılıyor. Uygulamanın doğru şekilde entegre olduğunu ve tüm platformlarda uyumlu olduğunu doğruluyoruz. Uygulamayı uygun uygulama mağazalarında (App Store, Google Play) yayınlıyor ve sürekli destek sağlıyoruz.