Gıda Sektörüne Özel

Satışlarınızı Artıracak Sektöre Özel Çözümlerle E-ticaret Deneyimine Ulaşın!

Her sektörü e-ticarette başarıya taşıyacak özel çözümler kullanımı basit, sınırsız yeteneklere sahip e-ticaret altyapısı MAZAKA’da! Çapraz satış, lokasyon bazlı ürün listeleme, özel arayüz tasarımı ve daha yüzlerce özellikle siz de e-ticarette başarıyı yakalayın.

E-ticaret dünyasında başarı hedefleyen markalar, MAZAKA'yı tercih ederek satışlarını artırmanın yanı sıra diğer maliyetlerden de tasarruf sağlıyor. Yatırımlarını kısa sürede kazanca dönüştüren birçok gıda sektörü referansımız arasında siz de yerinizi alabilirsiniz.

Çapraz Satış Çözümleri

İçerik Pazarlaması Günümüzde 
E-ticaret Satışlarını Doğrudan Etkiliyor

Ürettiğiniz blog içerikleriyle ürünlerinizi ilişkilendirin, içeriğin içinde geçen ürünleri hızlıca satışa sunun. Arama motorlarında yapılan aramalarda SEO uyumlu içeriğiniz ön plana çıkarken ürün tavsiyeleriyle satışlarınızı artırın. Hepsi ve daha fazlası MAZAKA e-ticaret altyapısında!

Ücretsiz Dene

Depo-Lokasyon İlişkilendirmesi

Nakliye Masraflarını Düşürecek Çözümlerle Kârınızı Artırın

Seçtiğiniz depo veya şubeyi belirli lokasyonlara hizmet etmek üzere özenle seçin; böylece o bölgeden giriş yapan kullanıcılar, ilgili depo veya şubedeki mevcut stokları kolayca görebilsin. MAZAKA e-ticaret altyapısı sayesinde, online ve fiziksel stokları birleştirerek etkili bir envanter yönetimi sağlayın. Ürünler için özel gönderim kurallarını, yalnızca MAZAKA'nın eşsiz özellikleriyle, ayrı ayrı özelleştirme imkanı sunan bir e-ticaret deneyimi oluşturun!

Otomatik Konum Paylaşma

İster Mobilden İster Masaüstünden Müşteri Konumunu Otomatik Alın

Müşterilerinizin lokasyonunu öğrenmek için vakit kaybını önleyin, otomatik konum paylaşımı ile hemen uygun ürünleri listeleyin. Depo veya şubeler ile eşleştireceğiniz lokasyonlara satışa sunacağınız ürünleri görmelerini hemen sağlayın, nakliye masraflarınızı düşürün.

Sepet Tekrarlama Özelliği

Düzenli Olarak Aynı Siparişleri Veren Kullanıcılara Zaman Kazandırın

Müşterilerinize aynı sepeti güncel fiyatlarıyla hızlıca satın alabileceği özelliği sunun, zamandan tasarruf ettirin, müşteri sadakatini yükseltin. Sepette farklı ürün önerileri ile sepet ortalamasını yükseltmelerini sağlayın. Hızlı ve kolay alışveriş sizi her zaman tercih edilir kılar.

Ürün İlişkilendirme

En Çok Birlikte Alınan Ürünleri Birbiri İle İlişkilendirin Sepet Ortalamasını Yükseltin

Verilere dayanarak belirleyeceğiniz ilişkili ürünler, satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. En çok birlikte satın alınan ürünleri belirleyin, birbiri ile ilişkilendirin, cazip teklifler sunun. Kampanyalarla destekleyeceğiniz ilişkili ürün modülü kullanımı basit, sınırsız yeteneklere sahip e-ticaret altyapısı MAZAKA’da!

Çoklu Miktar Yönetimi

İster Kilo ile İster Adet ile Satın. Ürünlerin Artış Miktarını Özelleştirin!

Tüm ürünler için artış miktarlarını ve satış tipini özelleştirebilirsiniz. Gram veya adet olarak artırılabilen ürünlerde artış miktarını istediğiniz gibi özelleştirin, müşterilerinizi satın alacağı ürünlerde serbest bırakın. Kullanımı basit, sınırsız yeteneklere sahip e-ticaret altyapısı MAZAKA ile uçtan uca çözümler!