Entegrasyonlar

Kargo & Depo Çözümleri Entegrasyonu

Ürünlerinizi kolayca müşterilerinize ulaştırın. Depo Yönetim Sistemi (WMS) ile e-ticaret süreçlerinizi hızlandırın. Hepsi ve daha fazlası kullanımı basit, sınırsız yeteneklere sahip e-ticaret altyapısı MAZAKA ‘da!

Tek Tıkla Kargo Barkodu Yazdır

Gelen Siparişlerinizi İstediğiniz Kargo Firmasına İletin, Tek Tıkla Barkodunu Yazdırın

E-ticaret sürecinizi hızlandıracak, kargo firmasına gitmenize gerek kalmadan gönderim sağlayabileceğiniz çözümler MAZAKA’da! Anlaşmalı kargo firmanızın entegrasyonunu kolayca yapın, hızlı teslimat ile tercih edilebilir olun.

Ücretsiz Dene

Depo Entegrasyonu

Fulfillment Çözümleri ile E-ticaret Operasyonlarınızın Büyümesini Hızlandırın

Siparişlerinizi en yakın depodaki stoklardan göndererek teslimat süresini kısaltın ve rakiplerinizin önüne geçin. Daha düşük kargo maliyetleri ile büyümenizi ve kârlılığınızı artırın. Depolama, paketleme, teslimat ve iade işlemleri hızlı ve kolayca yönetilsin.

Sipariş Takip

Müşterilerinize Siparişleri Hakkında Her Adımda Otomatik Bilgi Gitsin

Değişen kargo durumları ile müşterileriniz siparişlerini her adımda takip etsin. Kargo firması tarafından güncellenen bilgiler yönetim panelinize otomatik olarak yansır. Müşterilerinize gönderilen otomatik bilgilendirmelerle memnuniyetlerini artırın.

Kullanımı çok basit,
sınırsız yeteneğe sahip
e-ticaret alt yapısı

14 gün boyunca ücretsiz deneyin, kredi kartı gerekmez. E-postanızı girerek pazarlama e-postaları almayı kabul etmiş olursunuz.

Her yıl 100B $ değerinde alışveriş Mazaka altyapısı ile sağlanıyor.