Ev Tekstili Sektörüne Özel

E-ticarette Başarılı Olmak İçin Sektöre Özel Çözümlerimizi İnceleyin

Halı, perde, yatak veya nevresim tüm ev tekstili ürünlerinizi e-ticarette satışa açın. Sektöre özel çözümlerle uçtan uca hizmet sağladığımız referanslarımız arasında siz de yerinizi alın. Hacim bazlı fiyatlandırma, bağımlı ürün satışı, pazaryeri entegrasyonları ve daha fazlası MAZAKA’da!

Başarılı markalar özel çözümlerle tüm dijital süreçlerinde MAZAKA e-ticaret altyapısını tercih ediyor. Hemen siz de referanslarımız arasına katılın, e-ticaret yatırımlarınızı kâra dönüştürün.

Hacim Bazlı Ürün Satışı

Ürünlerinize Metrekare Fiyatı Belirleyin, Müşterileri Özgür Bırakın

Ürünlerinizi e-ticarette satarken en veya boy verisini müşterileriniz kendi belirlesin, dinamik fiyatlandırmayla hangi uzunlukta ürün alacağına kendi karar versin. Siz sadece ürünlerinize metrekare fiyatı belirleyin yeter!

Ücretsiz Dene

Artırılmış Gerçeklik

AR/VR ile Online Deneme

Müşterileriniz ürünleri AR/VR teknolojileriyle anında evinde denesin, karar versin, satın alsın. Metaverse dünyasına şimdiden adımınızı atın, ürünlerinizin 3 boyutlu tasarımlarını yükleyin, online deneyimleri sonuna kadar yaşatın.

Çift Yönlü Entrgrasyon

Pazaryerlerinde Tek Tıkla Satışa Başlayın

Tüm ürünlerinizi farklı pazaryerlerinde ayrı ayrı yönetin, siparişleri toplayın, kargolarınızı gönderin. Vakit alıcı işlemleri sistem otomatik olarak gerçekleştirsin siz sadece pazarlamaya odaklanın. Yurt içi ve yurt dışı pazaryeri entegrasyonlarıyla satışlarınızı artırmak çok kolay!

Muhasebe ERP Entegrasyonu

Muhasebenizi Tutun, Stokları Kontrol Edin, Zararı Önleyin!

Kullandığınız ön muhasebe yazılımı veya ERP ile entegrasyon sayesinde stoklarınızı sürekli güncel tutun. Gelen siparişleri kolayca faturalandırın, zamandan tasarruf edin. İstediğiniz zamana ayarlanan güncelleme işlemiyle tüm satış noktalarını kolayca kontrol edin.

SEO Uyumlu Altyapı

Arama Motorlarına Tam Uyumlu E-ticaret Altyapısı

Tüm arama motorlarında e-ticaret sitenizi üst sıralara taşıyacak SEO ‘ya uygun altyapı MAZAKA’da! Her ürüne, her kategoriye, her markaya, her sayfaya SEO bilgileri girebilir, arama motorlarında görünecek snippet’ı özelleştirebilirsiniz.

Sınırsız Kampanya Modülü

Hedef Kitlenizi Satın Almaya İkna Edin

Sınırları hayal gücünüzün belirlediği kampanyaları kolayca hazırlayın, potansiyel müşterilerinizi hemen satın almaya ikna edin. Basit ve Gelişmiş olarak 2 farklı düzeyde tüm kullanıcılar için uygun Kampanya Modülü ücretsiz olarak MAZAKA Yönetim Paneli’nde!

Yurtdışına Satış

Ürünlerinizi Tüm Dünyada Satışa Açın, Yerelde Sınırlı Kalmayın!

Tüm dünyada tercih edilen Anadolu’nun yöresel ev tekstili ürünlerini anında tüm dünyaya satışa açın. İstediğiniz global pazaryerlerine girin, fulfillment çözümlerini kullanın, çoklu dil ve çoklu para birimi özelliğiyle e-ihracata başlayın!