Kural Tanımlamaları

Yönetici ekranından firmanıza gelen siparişler üzerinde çeşitli kurgular yaparak sipariş onaylarınızı vakit kaybetmeden her zaman, her yerde yönetebilirsiniz.

Doğrudan Onaylama

Gelen siparişlerin otomatik olarak onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş veren cari, verilen ürün, sipariş tutarı ve borç, alacak bakiyesini değerlendiren dinamik bir kural ile süreci otomize edebilirsiniz.

Belirli Bir Kullanıcı Sırasına Göre Onaylama

Veya sipariş değerlerinin herhangi bir değerine bağlı olarak onay verecek yetkililerden bir onay sıralaması olarak kurgu gerçekleştirebilirsiniz. B müşterisinden gelen siparişleri önce Y1 yetkilisi, Y1 yetkilisi onaylar ise Y2 yetkilisinin onayı ile siparişin kesinleşmesini sağlayabilirsiniz.

Platform ve Entegrasyon

Sipariş Onay sistemi tüm mobil aygıtlarınızdan kolaylıkla erişebileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir deneyim sunar. Mikro ve Logo yazılımları için anlık entegrasyon özelliğine sahiptir.

Esnek ve Kolay

Mazaka Mobil Sipariş Onaylama Sistemi Esnek ve kolay. Sadece birkaç tık ile muhasebe yazılımınız üzerindeki tüm carilere ait bilgiler üzerinden kurallar tanımlayabilirsiniz. Sistem üzerinde sınırsız sayıda kullanıcı tanımlayarak onaylama sürecini yönetebilirsiniz.

Mazaka Yazılım