Personel kiralama yönetim sistemi personellerinizi maksimum verimlilikte yönetmenizi sağlar. Müşterilerinizin talep ettikleri tarih ve saatlerde talep edilen uzmanlık alanlarında personeller ile çalışması için doğru personellerin görevlendirilmesini sağlamış olursunuz.

Binlerce personel için kiralık iş yönetimi yapan şirketler müşteri memnuniyeti ve personel verimliliği yönetimi için personellerinin sahip oldukları özellikleri, personeller için sağladıkları imkânları tek merkezden yönetebilirler.

Rotasyon listelerini, optimize edilmiş personel önerilerini, çalışma koşullarına ve şartlarına göre otomize edilen personel seçim işlemleri ile süreçlerinizi maksimum verimliliğe ulaştıracaksınız.

Rotasyon planları ile personelleriniz için hangi araç ne kadar süre meşgul olacak, hangi personeliniz nereden alınmalı bilgilerini görev yöneticileri her zaman takip edebilir ve kaynaklarınızı maksimum seviyede kullanabilirsiniz.

Zaman Yönetimi

Tecrübe Yönetimi

Müşteri Memnuniyeti

Esneklik

Mazaka Yazılım

Yasal şartlara göre görevlendirme kuralları oluşturabilir, personellerinizi olası yasal şartlar doğrultusunda otomize yönetebilirsiniz.

Olası personel ayrılıkları, izinleri vb. durumlarda süresiz planlanan işler için personel görevlendirmelerini 1dk içerisinde baştan kurgulayarak tüm ilgili tarafları bilgilendirebilir ve veri yönetiminin esnekliğinin keyfini sürersiniz.

Personelleriniz için konaklama imkânları sunuyorsanız tüm bu bina, otel vb yerleşim yerlerinizi otel modülüne tanımlayarak personel ve konaklama bilgilerini eşleştirip, gereksiz konaklamaların önüne geçebilirsiniz.