Mobil uygulamalar hayatımızın her alanında yerini almakta. Mobil uygulamaların kullanıcı dostu olması, kolay kullanılabilir ekranlardan oluşması uzmanlık gerektiren bir nokta. Mazaka olarak gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde kullanıcı yaklaşımlarını inceleyerek mobil uygulamaları daha kullanılabilir hale getiriyoruz.

Mobil cihazlar geliştikçe, yazılım yetenekleri de oldukça gelişmektedir. Mobil cihazlar üzerindeki haberleşme protokolleri, görüntü algılayıcı sensör ve cameralar, hareket algılayıı sensörler ve diğer özel donanımsal bileşenler ile mobil uygulamalar benzersiz yetenekler sunuyor. Bu alandaki ihtiyaçlarınız için bizim ile iletişime geçin.

UX / UI

Güvenlik

Yetenek

Erişebilirlik

Mazaka Yazılım

FLAMINGO FAMILY CLUB

Özel bir kulüp için tasarlanan özel bir uygulama!

Uygulama özel modül ve içeriklerden oluşan uygulama içi satın alımları sunan bir mobil projedir. Bu çok özel uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için Flamingo Family Club ailesine katılabilir veya özel bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

TİCARETİN DİJİTAL HALİ

KarEttim işletmelerin birbiri arasındaki potansiyel ürün ve hizmetlerin teklif veya doğrudan alınmasını sağlayan bir pazar yeridir. İşletmeler içerisinde satış ve satın alma birimlerinin diğer iç birimler ile sistem üzerinden haberleşerek ihtiyaçlarına yönelik alım veya satım süreçlerinin web ve mobil uygulamalar üzerinden yönetilmesini sağlar.

Mobil uygulama sipariş vermek, teslimat, fiyat bildirimleri, uyarı kuralları gibi işlemleri kolayca yönetmesini sağlar.

Mazaka Yazılım
Mazaka Yazılım

REZERVASYONLAR MOBİL'DE

Standart alışkanlıkların değiştiği ve mobil ile gelen yenilikler hayatımızın her alanında. Tüm organizasyonlar için tasarladığımız LCV uygulaması düğün vb organizasyonlarda davetlilerin kolayca rezervasyon yapmasını sağlar iken, mönü tercihi, çiçek vb. hediyeler sunulması, bireysel mesaj ve tercihlerin de belirlenmesini sağlayarak ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

LEGALTALKS

Mazaka Yazılım