Neden Mazaka E-Ticaret

Yazılım sektöründe uçtan uca çözüm sunan Mazaka Yazılım, E-Ticaret sektöründe Türkiye’nin en gelişmiş Online satış platformu çözümlerini sunuyoruz. Tüm E-ticaret müşterilerimiz için başarı öyküsü yazmayı başardık. E-Ticaret sektöründe başarılı olmanız için güçlü bir alt yapı ile birlikte, dijital pazarlama alanında danışmanlık hizmeti veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her proje bizim için özeldir, benzersizdir, her projemiz bir başarı öyküsüdür.

E-TİCARETTE GÜÇLÜ ALT YAPI

Anahtar Teslim E-Ticaret Çözümleri

İşinizi analiz ediyoruz, size en uygun E-ticaret modüllerini seçerek anahtar teslim projenizi teslim ediyoruz. Bu süreçte, alan adı tescili, mail hizmeti, hosting hizmeti, ödeme alt yapıları, kargo alt yapıları, şablonlar, güvenlik ve yedekleme hizmetleri, entegrasyonlar uçtan uca özelleştirebileceğiniz modülleri size sunuyoruz.

Özgün Olun, Özel Tasarım

Mazaka E-Ticaret paketlerinde özgün kalın. Hiçbir e-ticaret altyapısının sunmadığı kadar özelleştirme sunuyoruz. Tüketicilerinize karşı daha fazla güven vermek için benzersiz bir sayfa tasarımına sahip olun!

Mazaka Yazılım

Tam Arama Motoru Optimizasyonu

Mikro datalar, blog, clean url, anahtar kelimeler, sayfa açıklamaları, görsel optimizasyonlar ve yüzlerce alt yapı kuralları. Arama motorları algoritmalarına göre her zaman güncel kalan tam SEO altyapısı sunuyoruz.

Pazarlama İçin Sayısız Senaryo

Pazarlama stratejileriniz için sayısız kampanya türü, promosyon tanımlayabilirsiniz. Hazır veya yeni oluşturacağınız kampanya senaryoları ile, sepet, müşteri, ürün, kupon, v.b. gibi tüm öz niteliklerde kampanya senaryoları oluşturabilir, bağımlı ve bağımsız ilişkiler kurarak müşteri dönüşümlerini artırabilirsiniz.

Sınırları Açın, Uluslararası Çalışın

Sadece ülke sınırlarında değil, uluslararası pazarda da yerinizi alın. Özelleştirilmiş ürün gruplarınızı, ürün seçeneklerinizi, sayfalarınızı, ürün fiyatlarını, ödeme yöntemlerini, vergi oranlarını, teslimat noktaları ve tüm modülleri özelleştirin, sınırları kaldırın.

Dinamik Form Yönetimi

İstediğiniz gibi form bileşenlerini istediğiniz sayfalarda oluşturun, müşteri dönüşlerinizi değerlendirin, ekip içerisinde verilerinizi doğrudan ilgili birimlere aktarın. Feedback almak satış kalitesini artıran en önemli detaylardan biridir.

Pazarlama Araçları

Mail marketing (Inbound Pazarlama Araçları), canlı destek senaryolarını gerçek zamanlı deneyimlere bağlayın, müşterilerinizi doğru anda yakalayın ve işinize odaklanın.

Teknik Destek ve Ücretsiz Eğitimler

Sadece E-ticaret sitenizi nasıl daha iyi yönetebilirsiniz, 3. Satış kanallarında daha çok müşteriye ulaşmak için neler yapmalısınız soruları için sadece eğitim değil aynı zamanda özel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Entegrasyon

Özel yazılımlarınız için entegrasyon modüllerimizi tercih edebilirsiniz. Logo, Mikro, Netsis ve diğer özel yazılımlar için tüm sisteminizi entegre edebiliriz. Muhasebe, stok yönetimini ana yazılımlarınız üzerinde gerçekleştirirken, panelinizden de kontrol edebilirsiniz.

Tek Panelden Tüm Satış Kanalları, Pazar Yeri Entegrasyonu

Mazaka E-Ticaret panelinden n11, hepsiburada, evidea, amazon, ebay platformlarını yönetebilir, tüm ürünleri, fiyatları stokları aynı anda güncelleyebilirsiniz. Entegrasyon desteği olmayan platformlar için siparişlerinizi kolayca panelinize işleyebilirsiniz.

Mazaka Yazılım
Mazaka Yazılım
Varyant, Seçenek, Filtre

İster standart veri kontrolleri, isterseniz görselleştirilmiş yeni nesil iconlar, isterseniz renklerden oluşan kontroller ile sınırsız bağımlı veya bağımsız varyantlar oluşturabilir, ürün gruplarına göre özel filtreleme seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Grup Ürün Yönetimi

Mobilya gibi ürün birbirini tamamlayan ve takım olarak satılan ürünlerin sunulması ve müşterileriniz bu ürünleri oluşturan parçalardan belirlediğiniz minimum ve maksimum adetler kadar satın alma işlemini sağlayan modüldür. Esneklik sunar.

b2b, b2c

Bayilerinize veya tedarikçilerinizden doğrudan nihai müşterilerinize ürünlerinizi e-ticaret alt yapısı ile sunabilirsiniz. İstediğiniz cari gruplara, kullanıcılara belirli ürünlerde iskonto, indirim kuralları tanımlayabilir, teslimat zamanlarını belirleyeceğiniz kurallara göre oluşturabilirsiniz. Otomatik sipariş bilgilendirme süreçlerini ürün grubu, ürün üzerinden oluşturulacak kurallar ile dilediğiniz tarafa yönlendirebilirsiniz.

Doğrudan Ödeme Sistemi

Bayileriniz ve özel müşterileriniz için ürün almaksızın sanal pos entegrasyonları ile ödeme alabilir, aldığınız ödemeleri entegrasyon modülleri ile firmanızda kullanmış olduğunuz muhasebe yazılımlarına aktarabilirsiniz.

Cari Hesaba Bağlı Ödeme Yöntemleri

Müşterilerinizi için özel ödeme yöntemleri tanımlayarak müşterileriniz ödeme senaryolarında borçlandırma veya hazır bakiye üzerinden ödeme işlemlerini gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

OMNI-CHANNEL (Tam Kanal)

Sadece Onlineda değil, mevcut bayilerinizde, mağazalarınızda da Mazaka E-Ticaret alt yapısı dönüşüm sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mağazalarınızdaki potansiyel müşterilerinizi, satış personellerinizi, pazarlama ekibinizi tek merkezden yönetin, hiçbir veriyi kaybetmeden satışlarınızı artırın.

Banka Entegrasyonları ve Ödeme Yöntemleri

İstediğiniz ödeme yöntemlerini tüm sistemlerde kullanabilirsiniz. Bankalara ait sanal pos entegrasyonlarını veya iyzico entegrasyonlarından dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Kapıda Ödeme, Havale, EFT gibi ödeme kanallarını etkinleştirebilir, istediğiniz yönteme göre ek ücret veya indirim tanımlayabilirsiniz. İstediğiniz yöntem için minumum alışveriş tutarı belirleyerek süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

Kargo Entegrasyonları

Kargo firmalarına ait entegrasyon çözümleri için özel entegrasyon modüllerini kullanabilir, ayrıca sadece Mazaka E-Ticaret müşterilerinin sahip olduğu çok özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Mazaka Yazılım
Mazaka Yazılım

Çok Dilli Alt Yapı

Son kullanıcı arayüzü ve yönetici panelini istediğiniz dilde kullanabilir, tüm içerikleri dile göre özelleştirebilirsiniz.

Fiziksel Call Center Entegrasyonları

Callcenter biriminiz ile E-ticaret sitenizi konuşturun, müşteri temsilcilerinizi arayan müşterilerinizin tüm bilgileri otomatik olarak müşteri temsilcisine aktarılsın, vakit kaybı yaşanmadan, doğru yönlendirmeler ile verimliliğinizi artırın.

Dijital Call Center Entegrasyonları

Dijital santral sistemleri ile entegre olabilen E-Ticaret sistemimiz sayesinde zaman kaybı yaşatmaz, gereksiz iş gücünü farklı alanlarda değerlendirerek dönüşümlerinize odaklanabilirsiniz. Müşterileriniz sipariş takibini, otomatik bilgilendirme süreçlerini bırakın dijital robotlar yapsın.

Üyelik Gerektirmez

Müşterileriniz satın alma işleminin tamamlamak için üye olmak zorunda kalmazlar. Müşterileriniz sosyal medya kanalları ile sisteme giriş sağlayabilir, üyelik işlemlerini daha sonra tamamlayabilir veya hiçbir üyelik işlemi gerçekleştiremeden alışverişlerini sonlandırabilirler.

Responsive

Online satış siteniz tüm akıllı telefon ve tabletlerde özelleştirilmiş görüntülere sahiptir. Ayrıca Tüm bu görüntü yönetimini yönetim arabiriminden dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Toplu Ürün Güncelleme

Tüm ürünlerdeki KDV, Fiyat, İndirim, Ödeme Koşullarını, Ürün Görsellerini, Satış ve Teslimat koşullarını tek seferde güncelleyebilirsiniz.

Veri Paylaşımları

Stoklarınızı, ürün gruplarınızı, ürünlerinizi dilediğiniz bilgileri dahil ederek XML olarak dış servislere paylaşıma açabilirsiniz

Mazaka Yazılım
Mazaka Yazılım

Pazarlama

Google Analytic, Google Adwords, Google E-Ticaret, Marhent, Criteo, Facebook Pixel, Facebook Catalog entegrasyonları için sadece kullanıcı bilgilerinizi sisteme tanımlamanız. Böylece verilerinizi dijital pazarlamalarda kullanarak maksimum verimli hale getirilecektir.

Kullanıcı Yönetimi

Sisteme eklediğiniz tüm kullanıcılar için dilediğiniz yetkilendirme seviyelerini ayarlayabilirsiniz.

Fatura Kesme

E-ticaret sitenizde yaptığınız satışların faturalarını tek tuşla bastırın! Ayrıca kestiğiniz faturaların tüm dökümlerini excel ile alın, muhasebe programlarına fatura kesmek ekstra ücret ödemeyin.

Cimri.com ve Akakce.com Entegrasyonu

Fiyat karşılaştırma platformlarında ürünlerinizi otomatik listeleterek potansiyel dönüşümleri kaçırmayın.